Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Prezes Napoli atakuje Maurizio Sarriego: "Działał w sposób nieakceptowalny"

Aurelio de Laurentiis w rozmowie z Sky Sports Italia zaatakował byłego trenera Napoli, Maurizio Sarriego. Jego zdaniem szkoleniowiec działał w sposób nieakceptowalny.

Maurizio Sarri po zakończeniu poprzedniego sezonu odszedł z Napoli i niedawno został ogłoszony nowym szkoleniowcem Chelsea.

W rozmowie ze Sky Sports Italia prezes wicemistrzów Włoch, Aurelio de Laurentiis postanowił wypowiedzieć się na temat byłego trenera swojego zespołu i przy okazji mocno go zaatakował.

>>> Angel di Maria może przejść do Napoli. PSG otrzymało ofertę

- Działał w sposób nieakceptowalny z zawodnikami, których nie uważał za wystarczająco dobrych. Ci sami piłkarze dali mu bardzo dużo, a on ich masakrował swoimi "fantastycznymi" treningami - stwierdził ironicznie de Laurentiis - Potem chciał nam rozebrać drużynę, ściągając kluczowych graczy ze sobą do Anglii. Musiałem to zatrzymać - dodał.

Mimo wielu zapowiedzi wraz z Sarrim na Stamford Bridge poszedł jedynie Jorginho. Mówiło się, że Chelsea kupi także Piotra Zielińskiego, ale na plotkach się jedynie skończyło i według zapowiedzi klubu, Polak ma odgrywać ważniejszą rolę w zespole trenowanym obecnie przez Carlo Ancelottiego.

>>> Arkadiusz Milik może odetchnąć. Edinson Cavani i Karim Benzema nie dla Napoli - mówi Aurelio De Laurentiis

Więcej o: