Cristiano Ronaldo skomentował odejście z Realu Madryt. Juventus - nowy etap

- Lata w Realu Madryt były prawdopodobnie najszczęśliwszym w moim życiu. Mogę tylko podziękować wszystkim za miłość i uczucie, które otrzymałem - przyznał Cristiano Ronaldo.

Treść oświadczenia Cristiano Ronaldo:

Nadszedł czas, aby otworzyć nowy etap w życiu i dlatego poprosiłem klub, aby zaakceptował mój transfer. Proszę o zrozumienie.

To był dla mnie ekscytujący czas, pełen przemyśleń, ale także trudny, ponieważ Real Madryt to klub z wielkimi wymaganiami. To wyjątkowe. Nigdy tego nie zapomnę.

Miałem wspaniałych kolegów w drużynie, czułem ciepło niesamowitych kibiców. Razem wygraliśmy cztery Ligi Mistrzów w ciągu pięciu lat. Mam również satysfakcję ze wszystkich Złotych Piłek.


Real Madryt podbił moje serce i serca mojej rodziny, dlatego bardziej niż kiedykolwiek chcę podziękować: dziękuję klubowi, prezesowi, dyrektorom, moim kolegom, lekarzom, fizjoterapeutom i niesamowitym pracownikom którzy sprawiają, że wszystko w klubie doskonale funkcjonuje.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim kibicom, a także hiszpańskiej piłce nożnej. Podczas tych dziewięciu ekscytujących lat grałem przeciwko świetnym piłkarzom. Szacunek i uznanie dla nich wszystkich.

Długo się zastanowiłem, ale już wiem, nadszedł czas na nowy etap. Odchodzę, ale już zawsze będę pamiętać.

Hala Madrid!

***

Specjalne oświadczenie Realu Madryt

Boniek skreślił dwóch kandydatów na selekcjonera reprezentacji Polski

Szczegóły transferu Cristiano Ronaldo

Kibice oszaleli na punkcie koszulek Cristiano Ronaldo

Więcej o: