Transfery. "LGdS": Cristiano Ronaldo rozmawiał już z Massimiliano Allegrim, trenerem Juventusu

- W zeszły piątek Cristiano Ronaldo odbył telefoniczną rozmowę z trenerem Juventusu, Massimiliano Allegrim - informuje włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport'.

Wszystko wskazuje, że w ciągu kilku dni Ronaldo opuści Real Madryt i dołączy do Juventusu. Kilka dni temu, gdy Portugalczyk przebywał na wakacjach w Grecji, odwiedził go Andrea Agnelii, prezydent Juventusu. Panowie mieli omówić szczegóły transferu. "LGdS" twierdzi także, że Ronaldo rozmawiał również z Massimiliano Allegrim. Trener Juvenutus miał przez telefon poinformować Portugalczyka, jaki ma na niego pomysł w Juve.

Allegri pracuje w Turynie od czterech lat. W tym czasie Stara Dama wygrała cztery mistrzostwa Włoch oraz tyle samo pucharów kraju. Juve grało także w dwóch finałach Ligi Mistrzów. Carlo Ancelotti, były szkoleniowiec Realu i Juventusu stwierdził, że Allegri będzie idealnym trenerem dla Ronaldo.

W ciągu kilku dni transfer ma dojść do skutku. CR7 ma podpisać czteroletni kontrakt na mocy, którego zarobi aż 120 mln euro. A mistrzowie Włoch zapłacą za niego aż 100 mln euro.

Skąd Juve dysponuje takimi pieniędzmi?>>>Czytaj więcej

Cristiano Ronaldo karmiony przez Georginę Rodriguez na wakacjach. Tak piłkarz odreagowuje mundial

Cristiano Ronaldo odrzucił bajeczną ofertę z Chin

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o: