Juventus potwierdził transfer Cristiano Ronaldo? Film z chińskiej platformy daje do myślenia

Juventus Turyn omyłkowo potwierdził pozyskanie Cristiano Ronaldo? Na chińskiej platformie Weibo pojawił się film zapowiadający transfer Portugalczyka. Został on jednak szybko usunięty.

Na chińską platformę Weibo wstawiono krótki film mający zapowiadać transfer Cristiano Ronaldo. Widzimy na nim nazwiska kolejnych zawodników "Starej Damy", którzy nosili na koszulkach numer 7: Di Livio, Pessotto, Salihamidzic, Pepe, Zaza i Cuadrado. Ostatnie z nich zostaje skreślone i pojawia się wolna przestrzeń. Zdaniem kibiców ma ona oznaczać miejsce dla Portugalczyka.

Film został szybko usunięty, ale użytkownicy zdążyli go zapisać. To kolejna przesłanka w ostatnim czasie mówiąca o tym, że Cristiano Ronaldo stanie się niebawem zawodnikiem Juventusu.

>>> Cristiano Ronaldo odchodzi? Hiszpańskie media: Real Madryt zaakceptuje ofertę Juventusu

Ronaldo w Serie A?

Hiszpańskie i włoskie media twierdzą, że Juventus zaoferował za Ronaldo 100 milionów euro. Piłkarz w nowym klubie ma podpisać 4-letni kontrakt warty 120 mln euro. Pieniądze na transfer miałyby pochodzić w części z funduszu Exor, a w części z zysków ze sprzedaży Higuaina do Chelsea za około 60 mln euro. Dodatkowo w środę ruszyła sprzedaż karnetów na przyszły sezon. Będą one droższe aż o 30 procent względem sezonu 2017/18.

>>> Ronaldo dzwonił, żeby zapytać jak jest w Serie A. Juventus czeka na potwierdzenie

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o: