Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Giorgio Chiellini: Cieszę się, że widzę Milika w pełni sił

- Cieszę się, że znów widzę go w pełni sił, bo miał ogromnego pecha. Pokazał siłę psychiczną. Powrót po takiej kontuzji nie jest łatwy. Musimy zrobić wszystko, by nie strzelił nam gola - powiedział o Arkadiuszu Miliku obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini.

W niedzielę o godz. 20.45 hit w Serie A. Prowadzący w tabeli Juventus podejmie drugi Napoli, które obecnie wyprzedza o cztery punkty. Do końca rozgrywek pozostało już tylko pięć kolejek.

Przed spotkaniem głos zabrał m.in. Giorgio Chiellini. Obrońca Juventusu w samych superlatywach wypowiedział się o napastniku Napoli - Arkadiuszu Miliku. 23-letni napastnik niedawno wrócił do gry, po tym jak pauzował od września ubiegłego roku. Wówczas w ligowym meczu Napoli zerwał więzadło krzyżowe. Była to jego druga taka kontuzja na przestrzeni dwóch lat. Wcześniej zawodnik nabawił się podobnego urazu w meczu reprezentacji Polski.

- Powrót Milika jest ważny dla Napoli. Strzela gole i ma duży wpływ na grę drużyny. Cieszę się, że znów widzę go w pełni sił, bo miał ogromnego pecha. Pokazał siłę psychiczną. Powrót po takiej kontuzji nie jest łatwy. Musimy zrobić wszystko, by nie strzelił nam gola - powiedział Włoch.