Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. To będzie bohater sensacyjnego transferu?

Podczas niedzielnego spotkania Atalanty z Lazio (3:3), pomocnik rzymskiego klubu Sergej Milinković-Savić był obserwowany przez największe kluby Europy. Jak donosi "BBC", w Bergamo pojawili się przedstawiciele PSG, Barcelony, Juventusu oraz Chelsea i obu Manchesterów.

22-letni Serb strzelił tamtego wieczora dwa gole, oba bardzo ładne.

Pomocnik Lazio wydaje się niezwykle uzdolnionym piłkarzem. Czasami - gdy odbiera piłkę i rozbija akcje rywali - przypomina gwiazdę Romy Radję Nainggolana. Innym razem - kiedy drybluje czy kopie z dystansu - robi to z gracją Paula Pogby. Z Francuzem porównywali go już dziennikarze portalu football-Italia.net.

Zresztą jest możliwe, że Milinković-Savić będzie grało w jednym zespole z pomocnikiem United. Wielkim zwolennikiem Serba jest Jose Mourinho. Według "BBC" pomocnika Lazio chce także City i PSG.

Stara się o niego także Juventus, ale zainteresowanie najbogatszych klubów sprawia, że Lazio zaakceptuje tylko gigantyczną ofertę. Gigantyczną, czyli taką jakiej nie zapłaci Juve. Włoskie media twierdzą, że Lazio żąda minimum 100 mln euro! Przy dzisiejszych cenach nie wydaje się to cena z kosmosu. Milinković-Savić od początku sezonu udowadnia, że ma wielki potencjał.