Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Seria A. AC Milan zainteresowany gwiazdą Torino. Cena szokuje

AC Milan bardzo chce się wzmocnić przed kolejnym sezonem. Nowi właściciele klubu są bardzo zainteresowani sprowadzeniem gwiazdy Torino. Andrea Belotti może kosztować nawet 85 milionów euro. Spekulacje transferowe potwierdził dyrektor sportowy klubu z Turynu.

Andrea Belotti strzelił w tym sezonie Seria A już 25 bramek i w mediach pojawiły się informacje, że zawodnikiem zainteresowany jest nie tylko Milan, ale także Manchester United, Chelsea i Arsenal. Najbardziej zdeterminowany wydaje się być jednak klub z Mediolanu. Cena za napastnika może oscylować w granicach 85 milionów euro. 

AC Milan jest bardzo zdesperowany, by znaleźć wzmocnienie dla swojego ataku, dlatego próba namówienia Torino na transfer rozpoczęła się długo przed początkiem okna transferowego. 

Football Italia donosi, że dyrektorzy klubów z Mediolanu  i Turynu zostali ostatnio przyłapani na spotkaniu w centrum treningowych Milanu. Zainteresowanie Milanu potwierdził dyrektor sportowy Torino, który powiedział, że w tej sprawie toczą się już rozmowy.

Michał Kwiatkowski w 'Wilkowicz Sam na Sam': Jeśli ktoś oszukuje przez tak długi czas jak Lance Armstrong, to dobrze, że został wyklęty ze sportu