Serie A. Remis Juventusu, wygrana Napoli. Grali Polacy

Juventus zremisował 1:1 z Torino w derbach Turynu rozegranych w 35. kolejce Serie A. Tego samego dnia SSC Napoli przed własną publicznością pokonało Cagliari 3:1.

Emocje w derbach Turynu trwały do ostatnich minut. Remis "Starej Damie" w 92. minucie uratował Gonzalo Higuain. 40 minut wcześniej prowadzenie gościom z rzutu wolnego dał Adem Ljajić. Torino spotkanie kończyło w dziesiątkę, po tym jak w 57. minucie czerwoną kartkę zobaczył Afriyie Acquah.

W rozegranym wcześniej spotkaniu Napoli przed własną publicznością pokonało 3:1. Cagliari. Gole dla gospodarzy strzelili Dries Mertens (dwie) oraz Lorenzo Insigne. W doliczonym czasie gry honor gości uratował Diego Farias. W spotkaniu tym grali Polacy. Cały mecz rozgrał Piotr Zieliński (Napoli) oraz Bartosz Salamon (Cagliari). W 77. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik, który zmienił Mertensa.

Po 35 kolejkach Serie A na prowadzeniu jest Juventus, który zgromadził 85 punktów. "Stara Dama" na trzy kolejki przed końcem rozgrywek o osiem punktów wyprzedza Napoli oraz o 10 "oczek" Romę, która w niedzielę na wyjeździe zmierzy się z Milanem. Początek meczu o godz. 20.45.

Stephane Antiga w "Wilkowicz Sam na Sam": Syn powiedział: gdybym miał zagrać w kadrze siatkarzy, to dla Polski, nie dla Francji. Ja się zgadzam. Bo tu fajnie jest