Serie A. Wojciech Szczęsny rozpocznie negocjacje z Napoli! Pierwszy na liście

Napoli szuka bramkarza, który zastąpi Pepe Reinę. W Neapolu chcą zrezygnować z 34-letniego Hiszpana, a na szczycie listy życzeń jest Wojciech Szczęsny. Polak ma zacząć negocjacje z nowym klubem już w maju - poinformował portal "Il Mattino".

Napoli szuka nowej jakości w bramce. Czas Pepe Reiny minął, a głównym kandydatem do zastąpienia Hiszpana, w bramce włoskiego klubu, jest Wojciech Szczęsny. Kolejni bramkarze na liście życzeń Napoli to: Salvatore Sirigu z PSG, Neto z Juventusu i Łukasz Skorupski, polski bramkarz Romy, który w tym sezonie gra na wypożyczeniu w Empoli. Priorytetem jest jednak Szczęsny, który jest jednym z najlepszych bramkarzy we Włoszech.

Romy nie stać na wykupienie Polaka z Arsenalu i, na ten moment, wszystko wskazuje na to, że Szczęsny wróci do Londynu. Ale tylko na chwilę.

Włoskie media informują, że bramkarz reprezentacji Polski rozpocznie negocjacje z przedstawicielami neapolitańskiego klubu już w maju. Nieoficjalnie mówi się, że Arsenal może zarobić na Polaku ok. 20 milionów euro.

Reprezentant Polski zagrał w tym sezonie w 34 meczach. W 14 z nich zachował czyste konto.

Zobacz wideo
Więcej o: