Milik i Zieliński nie pomogli Napoli. Wyjazdowa porażka z Atalantą

W meczu 7. kolejki ligi włoskiej Napoli sensacyjnie przegrało na wyjeździe z Atalantą 0:1. W drużynie z Neapolu całe spotkanie rozegrali Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Potyczka z Atalantą od początku nie układała się po myśli podopiecznych Maurizio Sarriego. Już w 9. minucie po fatalnym błędzie Nikoli Maksimovicia z najbliższej odległości piłkę do bramki Napoli skierował Andrea Petanga. Neapolitańczycy od razu rzucili się do odrabiania strat, ale klarownych sytuacji mieli jak na lekarstwo. Najlepszą jeszcze przed przerwą miał Arkadiusz Milik, ale jego strzał świetnie wybronił Berisha.

Po zamianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Napoli atakowało, ale bez pomysłu. Porażka z Atalantą oznacza, że drużyna z Neapolu traci już do Juventusu Turyn cztery punkty. Stara Dama pokonała we wcześniejszym niedzielnym meczu Empoli 3:0.

Pamiętacie nową dziewczynę Cristiano Ronaldo? On już nie pamięta. Teraz spotyka się z kolejną [ZDJĘCIA]