Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Serie A. Arkadiusz Milik będzie jak Lewandowski? Jose Reina nie ma wątpliwości!

- Milik ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Jestem przekonany, że wkrótce stanie się kluczową postacią Napoli. Dla bramkarza to przyjemność puszczać na treningach gole takich napastników jak on, czy Robert Lewandowski - powiedział Jose Reina, bramkarz Napoli cytowany przez portal football-italia.net.

Jose Reina jest zachwycony umiejętnościami Arkadiusza Milika. 34-letni Hiszpan nie ma wątpliwości, że polski napastnik zrobi fantastyczną karierę. Czy na miarę Roberta Lewandowskiego? - To nie będzie łatwe, ale ma potencjał, żeby osiągnąć poziom Lewandowskiego. Jest między nimi kilka lat różnicy, więc trzeba być cierpliwym - uważa bramkarz Napoli.

Podwójny mistrz Europy i mistrz świata z reprezentacją Hiszpanii doskonale zna Roberta Lewandowskiego. Reina spędził rok w Bayernie Monachium, ale był tylko zmiennikiem Manuela Neuera. Z tego powodu odszedł do Włoch, gdzie ma okazję trenować z Arkadiuszem Milikiem.

- Lewandowski jest bardziej doświadczony i wygrał więcej od Milika, ale Arek ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Jestem przekonany, że wkrótce stanie się kluczową postacią Napoli. Dla bramkarza to przyjemność puszczać na treningach gole takich napastników jak on, czy Robert Lewandowski - stwierdził doświadczony bramkarz.

Arkadiusz Milik z przytupem wszedł do ligi włoskiej. W sześciu meczach strzelił cztery bramki. Do tego dorzucił trzy trafienia w spotkaniu Ligi Mistrzów, został liderem klasyfikacji strzelców i z miejsca stał się jednym z ulubieńców neapolitańskich kibiców.

- Jestem przekonany, że Arek będzie się nadal rozwijał. Nie tylko jako piłkarz, ale też człowiek. Kiedy już będzie całkowicie dojrzały, będzie miał te 25 lat, to zobaczymy na co go stać. Na pewno zrobi fantastyczną karierę - przekonuje Pepe Reina.

Milik ma pytanie do kibiców Napoli, a Nawałka tajny plan! [MEMY]

Czy Arkadiusz Milik osiągnie poziom Roberta Lewandowskiego?
Więcej o: