Serie A. Dziewczyna Milika potwierdza transfer do Napoli. "Zimą narzekał, że ma odmarznięte palce"

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, potwierdziła na łamach "Super Expressu" transfer reprezentanta Polski do Napoli.

- Bardzo się cieszę, że Arek przeszedł do Napoli. Wiem, że dzięki temu zrobi kolejne kroki w życiu i karierze. Co miał się nauczyć w Ajaksie, to już się nauczył. Przyszedł czas na kolejne wyzwania - powiedziała.

Ziółek i Milik cieszą się z przeprowadzki do cieplejszego kraju jakim są Włochy. - Amsterdam to trochę taka angielska pogoda, często pada tu deszcz, nawet teraz. Arek przed chwilą do mnie dzwonił i mówił, że w Neapolu jest pięknie, cieplutko i słonecznie. Zresztą on lepiej się czuje, jak gra w cieplejszych krajach. Kiedy jest natomiast zimno, trochę mu ciężko. W trakcie zimy narzekał, że ma odmarznięte palce. Teraz już tego nie będzie, bo Neapol to zupełnie inny klimat - stwierdziła dziewczyna Milika. Więcej w "Super Expressie".

Milik ma podpisać pięcioletni kontrakt z Napoli. Włoski klub ma zapłacić Ajaksowi Amsterdam za Polaka ponad 30 mln euro. W Napoli Milik zastąpi Argentyńczyka Gonzalo Higuaina, który odszedł do Juventusu.

Znany agent ostro: Cena za Arkadiusza Milika to jakieś szaleństwo! Nie jest wart tych 30 milionów euro, tylko...

Zobacz wideo

Milik ledwo co w Napoli, a nowy klub już chce mu sprowadzić rywala. I to dwa razy droższego od Polaka!

źródło: Okazje.info

Więcej o: