Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Dziewczyna Milika potwierdza transfer do Napoli. "Zimą narzekał, że ma odmarznięte palce"

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, potwierdziła na łamach "Super Expressu" transfer reprezentanta Polski do Napoli.

- Bardzo się cieszę, że Arek przeszedł do Napoli. Wiem, że dzięki temu zrobi kolejne kroki w życiu i karierze. Co miał się nauczyć w Ajaksie, to już się nauczył. Przyszedł czas na kolejne wyzwania - powiedziała.

Ziółek i Milik cieszą się z przeprowadzki do cieplejszego kraju jakim są Włochy. - Amsterdam to trochę taka angielska pogoda, często pada tu deszcz, nawet teraz. Arek przed chwilą do mnie dzwonił i mówił, że w Neapolu jest pięknie, cieplutko i słonecznie. Zresztą on lepiej się czuje, jak gra w cieplejszych krajach. Kiedy jest natomiast zimno, trochę mu ciężko. W trakcie zimy narzekał, że ma odmarznięte palce. Teraz już tego nie będzie, bo Neapol to zupełnie inny klimat - stwierdziła dziewczyna Milika. Więcej w "Super Expressie".

Milik ma podpisać pięcioletni kontrakt z Napoli. Włoski klub ma zapłacić Ajaksowi Amsterdam za Polaka ponad 30 mln euro. W Napoli Milik zastąpi Argentyńczyka Gonzalo Higuaina, który odszedł do Juventusu.

Znany agent ostro: Cena za Arkadiusza Milika to jakieś szaleństwo! Nie jest wart tych 30 milionów euro, tylko...

Zobacz wideo

Milik ledwo co w Napoli, a nowy klub już chce mu sprowadzić rywala. I to dwa razy droższego od Polaka!

źródło: Okazje.info

Więcej o: