Serie A. Włoskie media: Pescara chce kupić Michała Pazdana

Według włoskiego dziennika "Corriere dello Sport", obrońca reprezentacji Polski, Michał Pazdan, znalazł się w kręgu zainteresowań beniaminka Serie A, Pescary.

Michał Pazdan był jednym z kluczowych zawodników reprezentacji Polski podczas Euro 2016. Dzięki jego świetnej dyspozycji kadra Adama Nawałki awansowała do ćwierćfinału turnieju. Nic więc dziwnego, że zagraniczne kluby zaczęły obserwować stopera Legii.

Chociaż nie było żadnej oficjalnej oferty za Polaka, to kilka klubów wyrażało zainteresowanie 28-latkiem. Besiktas Stambuł pytał o Pazdana, ale ten nie był zainteresowany kierunkiem tureckim, szczególnie ze względu na sytuacje polityczną panującą w tym kraju.

W piątek włoski dziennik "Corriere dello Sport" napisał, że stopera Legii chce ściągnąć do siebie Pescara. Beniaminek Serie A szuka wzmocnień w formacji defensywnej.

Były obrońca Milanu, a obecny trener Pescary Massimo Oddo oprócz Polakiem interesuje się także Norbertem Gyomberem - 24-letnim słowackim stoperem AS Romy.

Pazdan jest wyceniany na 3 miliony euro. Ale transfer do Włoch wydaje się być mało prawdopodobny. Nie wiadomo czy beniaminka ligi włoskiej stać na taką inwestycję, a jeśli tak, to czy sam piłkarz byłby w ogóle zainteresowany przeprowadzką do Pescary.

Zachwycająca partnerka byłego piłkarza Legii! Co za zdjęcia! [GALERIA]

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Czy Pescara to odpowiedni klub dla Michała Pazdana?
Więcej o: