Transfery. Zenit Sankt Petersburg obserwuje Piotra Zielińskiego

Zenit Sankt Petersburg jest kolejnym klubem, który bacznie obserwuje poczynania Piotra Zielińskiego w Empoli - informuje "Calcio News 24".

Na meczu Empoli - Fiorentina w miniony weekend obecny był dyrektor techniczny rosyjskiego klubu Henk van Stee. Oglądał ten mecz na żywo głównie ze względu na Paulo Sousę, czyli trenera Fiorentiny. To jeden z kandydatów do zastąpienia Andre Villasa-Boasa, który odejdzie latem z Sankt Petersburga.

Ale Holender obserwował nie tylko Sousę. Na oku miał również dwóch zawodników Fiorentiny - Nikolę Kalinicia oraz Josipa Ilicicia - oraz Piotra Zielińskiego, który strzelił gola na 2-0 w tym spotkaniu. Polakiem interesują się również m.in. Liverpool, Napoli oraz Roma. To jeden z najlepiej ocenianych młodych piłkarzy w tym sezonie Serie A - w tym sezonie opuścił tylko dwa mecze Empoli, dla którego strzelił cztery gole i zanotował tyle samo asyst. Do Empoli jest wypożyczony z Udinese, do którego wróci po zakończeniu sezonu.

Słabe Wi-Fi, niepuszyste ręczniki, morska woda w basenie... Jak turyści oceniają hotel, w którym zamieszkają Polacy na Euro 2016?

Zobacz wideo
Czy liga rosyjska to dobry kierunek dla Piotra Zielińskiego?
Więcej o: