Serie A. Edin Dżeko nie trafił na pustą bramkę, ale Roma i tak rozgromiła Palermo!

W spotkaniu 26. kolejki AS Roma rozgromiła na własnym stadionie Palermo aż 5:0. Wojciech Szczęsny nie miał za dużo roboty. Bohaterem internetu i tak został Edin Dżeko, który nie trafił na pustą bramkę.

Całe piłkarskie Włochy koncentrowały się bardziej na aferze związanej z Francesco Tottim. Doświadczony Włoch został wyrzucony ze zgrupowania . Okazało się jednak, że trener Rzymian Luciano Spalletti nie musiał żałować swojej decyzji, gdyż pozostali napastnicy wywiązali się ze swoich obowiązków.

Chociaż początek meczu tego nie sugerował. Fatalne pudło w 29. minucie zanotował Edin Dżeko. Możecie je zobaczyć tutaj [WIDEO]:

Bośniak jednak dwie minuty później zrehabilitował się bramką. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza odsłona.

Druga połowa zaczęła się od bramki Seydu Keity, ale bohaterem kibiców został Mohamed Salah. Najpierw w 60. minucie wykorzystał podanie w tempo od Dzeko, płaskim strzałem pokonując bramkarza. Chwilę później w niezwykle efektownym stylu z ostrego kąta podwyższył wynik na 4:0. Bramkę w stylu Ireneusza Jelenia możecie zobaczyć tu:

SalahL

W końcówce spotkania rywali dobił ponownie Dżeko. Tym razem Bośniak pokonał golkipera Palermo strzałem głową. Roma dzięki wygranej zajmuje czwartą lokatę, a Palermo jest 16.

Klopp, Mourinho, Trapattoni Trenowali polskich piłkarzy, czy rozpoznasz kto kogo?[QUIZ]

Dla kogo oni grają (cz. XXXIII). Amra Silajdżić, piękna kobieta Edina Dżeko [ZDJĘCIA]

Czy Francesco Totti wykorzystałby zmarnowaną przez Dżeko sytuację?