Serie A. AS Roma wygrała z beniaminkiem ligi. El Shaarawy popisał się piękną bramką w debiucie [WIDEO]

W spotkaniu 22. kolejki ligi włoskiej AS Roma pokonała Frosinone 3:1. Na szczególną uwagę zasługuje trafienie El Shaarawy`ego. Wojciech Szczęsny nie zawinił przy straconej bramce.

AS Roma zanotowała pierwszy komplet punktów pod wodzą nowego szkoleniowca Luciano Spallettiego. Rzymianie bez kłopotów pokonali beniaminka ligi 3:1.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy. Już w 19. minucie spotkania Radja Nainggolan zdobył bramkę, chociaż strzelał z pozycji leżącej.

Frosinone niespodziewanie odpowiedziało trafieniem Ciofaniego, zaledwie pięć minut po straconym golu. Ciofani znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym i podbił sobie piłkę żonglując a następnie wpakował ją do siatki.

Na szczególną uwagę zasługuje bramka nowego nabytku Romy. Stephan El Shaarawy, wypożyczony z Milanu, popisał się fantastycznym golem z piętki w stylu Zlatana Ibrahimovicia. Zresztą, sami zobaczcie ( WIDEO ):

Na ostatnie pół godziny gry na boisku pojawił się Francesco Totti. Legenda Romy popisała się świetnym prostopadłym podaniem do Miralema Pjanicia, który pokonał Lealiego.

Roma zajmuję 5. lokatę w lidze, a Frosinone jest przedostatnie.