Serie A. Agent Zielińskiego: ma oferty z wielu klubów

Dobry sezon rozgrywany w Empoli przez Piotra Zielińskiego nie umknął uwadze większych klubów. - To prawda, wiele klubów o niego pyta - powiedział jego agent Patrick Mork.

Ostatnio prezydent Empoli Fabrizio Corsi ujawnił, że o Polaka pytały m.in. Napoli oraz AS Roma. Ale czy transfer jest możliwy już w zimowym oknie transferowym? - Naszym planem jest pozostanie w Empoli do końca sezonu - powiedział Mork w rozmowie z portalem Calciomercato.it. - Po nim zdecydujemy co jest najlepsze dla jego przyszłości.

Zieliński jest wypożyczony z Empoli do Udinese. Dyrektor sportowy Udinese Christian Giaretta zapowiedział powrót Polaka do klubu w lecie. Dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja co dalej. Giaretta jednocześnie potwierdził, że klub otrzymał oferty za polskiego pomocnika.

W poprzednim sezonie 21-letni Zieliński był głównie rezerwowym. W 28 meczach uzbierał 1034 minut i zaliczył trzy asysty. W 15 spotkaniach tego sezonu uzbierał za to ponad 200 minut więcej, strzelił gola i zaliczył cztery asysty.

Obserwuj @sportpl

Wybierz Ikonę Sportu 2015 czytelników Sport.pl [GŁOSOWANIE]

 

Mobilna wersja plebiscytu na Ikonę Sportu 2015 czytelników Sport.pl [GŁOSOWANIE]

Więcej o: