Serie A. Milan chce pozbyć się Torresa

AC Milan chce zakończyć wypożyczenie Fernando Torresa. Hiszpański napastnik nie odzyskał formy na San Siro i Filippo Inzaghi miał zaapelować o zakończenie wypożyczenia.

Fernando Torres od czasu odejścia z Liverpoolu nie może odnaleźć dawnej formy. Na Anfield Road był ulubieńcem kibiców i prezentował formę godną najlepszych napastników na świecie. Od momentu przejścia na Stamford Bridge nie może się jednak odnaleźć, a do siatki rywala trafia od wielkiego dzwonu.

W Chelsea w końcu stracili cierpliwość i zdecydowali się poszukać Torresowi miejsca, gdzie mógłby popracować nad formą. W końcu zgłosił się AC Milan, który chciał wypożyczyć króla strzelców Euro 2012.

Na San Siro Torres również nie wrócił do wielkiej formy. Strzelił dla Milanu tylko jedną bramkę, a Filippo Inzaghi rozmawiał już ponoć z Adriano Gallianim, szefem klubu, i zapytał o sytuację napastnika, przekonując, że ten nie jest mu już potrzebny i można zakończyć wypożyczenie.

Na Stamford Bridge Torres nie ma już czego szukać, więc napastnikowi będzie trzeba znaleźć inne miejsce. Ostatnio sporo mówi się o Atletico Madryt, gdzie podstawowym napastnikiem jest skuteczny Mario Mandżukić, ale Torres właśnie tam zaczynał swoją wielką karierę i być może tam odnajdzie formę. Problemem może być wysoka tygodniówka piłkarza - Torres zarabia aż 150 tysięcy funtów tygodniowo.

W miejsce byłego piłkarza Liverpoolu Milan chce sprowadzić Cerciego, który z kolei nie zdołał dobrze zaaklimatyzować się w Primera Division.

Więcej o: