Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristian Brocchi: Glik mógłby trafić do Milanu

PRZEGLĄD PRASY. - Patrząc na to, jak rozwija się Glik, wydaje mi się, że jest to piłkarz, który mógłby pewnego dnia trafić do Milanu. Ma poukładane w głowie, odpowiednio podchodzi do piłki i zrobił niesamowity postęp - mówi ?Przeglądowi Sportowemu? były piłkarz Milanu i reprezentacji Włoch Cristian Brocchi.

Dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów z Milanem w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" opowiada m.in. o obrońcy reprezentacji Polski i Torino Kamilu Gliku. Według Brocchiego 26-letni Polak mógłby w przyszłości trafić do Milanu.

- Patrząc na to, jak rozwija się Glik, wydaje mi się, że jest to piłkarz, który mógłby pewnego dnia trafić do Milanu. Ma poukładane w głowie, odpowiednio podchodzi do piłki i zrobił niesamowity postęp - uważa Brocchi.

I dodaje: - Został kapitanem Torino, to nie zdarza się przypadkowym piłkarzom. Właściwie tacy zawodnicy jak on będą w przyszłości grać w Milanie. A gdyby udało się to Glikowi, byłoby też dobre dla takich szkółek jak ta, którą otwieramy w Łodzi. Wtedy dzieci z Polski tym bardziej wierzyłyby, że jest to możliwe, by w przyszłości zagrały w Milanie.

Więcej o: