Serie A. Salamon odejdzie z Milanu?

Bartosz Salamon może latem opuścić AC Milan. Polak miałby zostać włączony w zakup Ogbonny z Torino - donosi serwis MilanNews.it.

Bartosz Salamon nie zadebiutował jeszcze w barwach AC Milan i wielu ekspertów przewidywało, że młody polski obrońca zostanie wypożyczony w letnim oknie transferowym. We Włoszech spekuluje się jednak , że Rossoneri mogą zaoferować kartę zawodniczą Salamona jako część zapłaty za obrońcę Torino Angelo Ogbonnę.

Ogbonna jest wychowankiem i największą gwiazdą Torino. W kolejce po tego 24-letniego stopera ustawiają się m.in. Juventus, Arsenal i Manchester United. Działacze Milanu mają jednak nadzieje, że włączenie do transakcji Polaka pomoże im ściągnąć utalentowanego stopera do swojego składu. Tym bardziej że Torino z chęcią by widziało Salamona w swoim składzie. W Turynie występuje już Kamil Glik, który zbiera za swoje występy bardzo dobre oceny.

21-letni Polak trafił na San Siro w styczniu tego roku, ale nie znalazł uznania w oczach trenera Massimiliano Allegriego i do tej pory nie zadebiutował w składzie Milanu.

Więcej o: