Primera Division. Legenda: Real na właściwym kursie

Ikona Realu Madryt, Alfredo Di Stefano uważa, że kurs, jaki obrali ?Królewscy? pod rządami Jose Mourinho jest jak najbardziej właściwy i dzięki niemu klub jest coraz bliżej Barcelony.

Twoi znajomi już nas lubią. Facebook.com/Sportpl ?

Real Madryt nie zdołał wygrać z Barceloną w Lidze Mistrzów, ustąpił jej też w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Wyrwał jednak drużynie Guardioli Puchar Króla i był najbliżej odwiecznego rywala od kilku lat. Wszystko to w pierwszym roku rządów Jose Mourinho. Alfredo Di Stefano uważa, że to dopiero początek i w przyszłym sezonie Real będzie jeszcze bliżej Barcelony.

- Prawda jest taka, że mam bardzo dobre przeczucia co do kursu, jaki Real obrał pod przywództwem Mourinho. On zarządza wszystkim bardzo dobrze. Wygląda, że klub jest na dobrej drodze - powiedział Alfredo Di Stefano.

- Najważniejszą rzeczą w piłce są zwycięstwa. Lepiej jest wygrywać, grając w ładnym stylu, ale kluczem jest samo wygrywanie. To nic nowego, że priorytetem dla szkoleniowca są zwycięstwa. Tak samo jest w przypadku Mourinho, jeśli drużyna przegra, na niego spadnie odpowiedzialność - dodał były znakomity zawodnik, tłumacząc tym samym styl gry Realu, o którym mówi się, że nie jest tak widowiskowy, jak ten kataloński.

Najlepsze transfery. Jak zarobić dwa tysiące procent, albo więcej

Więcej o: