Transfery. Villarreal odrzucił ofertę Barcelony za Rossiego

Mistrzowie Hiszpanii i zwycięzcy Ligi Mistrzów będą musieli złożyć wyższą ofertę, jeśli chcą pozyskać reprezentanta Włoch Giuseppe Rossiego. Agent piłkarza Andrea Pastorello ogłosił, że Villarreal odrzucił ostatnią ofertę Barcelony.

Już od kilku tygodni mówi się o tym, że kataloński klub bardzo chciałby pozyskać włoskiego napastnika, Villarreal nie chce jednak tanio sprzedać swojego najbardziej wartościowego gracza.

Andrea Pastorello, agent reprezentujący Rossiego, przyznał, że nie wie jak wysoka była oferta Barcelony, może jednak zagwarantować, że została odrzucona przez obecnego pracodawcę jego klienta. - Nie wiem, jaka była dokładnie oferta, wiem za to, że była nieadekwatna w stosunku do oczekiwań Villarrealu.

- Od kilku dni czekamy na informację, że możemy rozpocząć negocjacje kontraktowe, ale jak dotąd takowej nie otrzymaliśmy - dodaje Pastorello.

Rossi, który trafił do zespołu El submarino amarillo z Manchesteru United w 2007 roku, ma zapisaną w kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 40 milionów euro.

Najlepsze transfery w historii

 

Transfery. Gervinho ustalił warunki kontraktu z Arsenalem ?

Więcej o: