Transfery. Bronzetti: Neymar jeszcze nie w Realu. Ale będzie

Uchodzący za bardzo dobrze poinformowanego, znany piłkarski agent Ernesto Bronzetti wycofał się ze słów powiedzianych włoskiej telewizji Sky Italia, według których transfer Neymara do Realu Madryt miałby być już praktycznie dokonany. Włoch dodał jednak, że wkrótce Brazylijczyk faktycznie trafi do ?Królewskich?.

Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

19-letni napastnik Santosu od dłuższego czasu łączony jest z wielkimi europejskimi firmami. Mówiło się między innymi o zainteresowaniu Chelsea Londyn, na pewno faworytem wyścigu po utalentowanego zawodnika nie był Real Madryt. Znany piłkarski agent, Ernesto Bronzetti we wtorek wstrząsnął jednak rynkiem transferowym, mówiąc włoskiej telewizji Sky Italia, że kontrakt Neymara z wicemistrzem Hiszpanii jest już praktycznie gotowy. Brazylijczyk miałby podpisać pięcioletnią umowę, zarabiać około 2 milionów euro za sezon, a Santos miałby zarobić 30-40 milionów euro.

Najbardziej pożądani piłkarze na rynku

 

Ernesto Bronzetti wycofał się jednak z tych zapewnień. - Zadzwonili do mnie ze stacji telewizyjnej (Sky Italia - red.) i zapytali o tę sprawę. Powiedział im jedyną rzecz, którą wiedziałem, czyli to, co widziałem w internecie, że transfer jest już praktycznie dokonany - tłumaczył agent. Dodał jednak, że fakt, iż na dziś Neymar nie jest jeszcze piłkarzem Realu, nie oznacza, że nie będzie nim wkrótce. Powiedział nawet, że jego przejście do "Królewskich" jest nieuniknione.

Nie odejdę - mówi Ronaldo ?

Więcej o: