Piłka nożna. Bajeczna oferta dla Guardioli

Dziennik ?Marca? donosi, że Katarski Związek Piłki Nożnej zaproponował trenerowi Barcelony, Josepowi Guardioli 36 milionów euro za rok prowadzenia reprezentacji tego kraju.

Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Po wygraniu przez Barcelonę finału Ligi Mistrzów Pep Guardiola potwierdził, że pozostanie jej szkoleniowcem na kolejny sezon. W ostatnim czasie w mediach pojawiały się bowiem plotki, jakoby Hiszpan, bez względu na wynik finału, miał zrezygnować z posady.

Teraz media prześcigają się w informowaniu, gdzie trafi Guardiola za rok. Mówi się o Chelsea, Interze czy Romie, ale żaden z tych klubów nie jest w stanie zaproponować Hiszpanowi takich pieniędzy, jakie, zdaniem "Marki", może zarobić prowadząc reprezentację Kataru. 36 milionów za sezon to oferta absolutnie bezprecedensowa.

Wiadomości te może uwiarygodniać fakt, że Pep Guardiola ma w swojej karierze piłkarskiej katarski, dość długi, epizod. Od 2003 do 2005 roku grał w Al-Ahli. Podobno w tym czasie wyrobił sobie znajomości, dzięki którym otrzymuje teraz takie bajeczne oferty.

Zostaję w Barcelonie - ogłosił Guardiola ?

Więcej o: