Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Alves nie może przeboleć karnego. Guardiola: Nic nie widziałem

Dani Alves nie mógł przeboleć decyzji sędziego z końcówki meczu, gdy został podyktowany rzut karny. Cristiano Ronaldo uratował remis dla gospodarzy strzelając bramkę z karnego. - Czysto odebrałem piłkę - upierał się Brazylijczyk. Jedyną neutralną osobą, która nie rzuciła się na sędziego po meczu był Pep Guardiola - Nic nie widziałem - skwitował Katalończyk po spotkaniu.

Dani Alves

Pomocnik Barcelony Dani Alves był sprawcą faulu w polu karnym, po którym główny arbiter spotkania Cezar Muniz Fernandez podyktował rzut karny. Cristiano Ronaldo zamienił go na gol, a jeszcze po spotkaniu Brazylijczyk rozpowiadał, że jego wejście było czyste i karny się nie należał.

- Z reguły nie komentujemy pracy sędziów, ale teraz po prostu musimy. Starają się wywiązywać z obowiązków najlepiej, jak potrafią, ale czasem popełniają błędy. Rzut karny się nie należał, czysto odebrałem piłkę.

Brazylijczyk już pali się do gry w następnym meczu z Realem, który odbędzie się już we wtorek w ramach finału Copa del Rey. - Już jesteśmy zmotywowani wynikiem. Dobrze graliśmy i mogliśmy łatwo wygrać, nie szkodzi, będziemy mieli jeszcze okazję.

Pep Guardiola

- Nie jesteśmy mistrzami. Mamy osiem punktów przewagi, a do końca jeszcze sześć kolejek - mówił Guardiola. Trener Katalończyków był pod wrażeniem gry Pepe w pomocy, który przez prasę uznany był za najlepszego piłkarza w barwach Realu Madryt. - Spodziewaliśmy się czegoś takiego. Pepe jest silnym graczem, bardzo doświadczonym, dlatego sprawiał dużo trudności.

Trener Katalończyków nie narzekał na pracę sędziego, twierdząc, że "nic nie widział". Unikał też komentowania zachowania Jose Mourinho na konferencji przedmeczowej. - Mam wystarczająco dużo zmartwień na temat swojego zespołu.

Real - Barcelona. Remis, który obu drużynom smakuje jak zwycięstwo

 

Xavi

Mistrz świata z RPA w składzie Barcelony uważa, że zespół zasługiwał na zwycięstwo, który przesądziłoby o tytule Primera Division sześć kolejek przed końcem sezonu.

- Byliśmy o wiele lepsi. Szkoda nie wywieźliśmy trzech punktów, bo mielibyśmy tytuł w kieszeni. Remis nas nie pociesza. Zawsze mamy ambicje na trzy punkty. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale narobiliśmy sobie niepotrzebnych kłopotów pod koniec.

Na problem Jose Mourinho z sędziowaniem, Alonso odpowiedział: - Nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Wszystko mi jedno.

Galeria z Gran Derbi. Żeby obejrzeć kliknij zdjęcie

 

Piłkarze Realu wcale nie cieszą się z uratowanego remisu na Santiago Bernabeu ?

Więcej o: