Valdano: Nikt nie opuści, ani nie pojawi się w Realu Madryt

Dyrektor sportowy Realu Madryt Jorge Valdano ogłosił, że klub ze stolicy Hiszpanii nie poczyni żadnych ruchów transferowych w okienku zimowym. - Wierzę, że w Realu wszystko pozostanie bez zmian - powiedział Argentyńczyk.

Kilku zawodników Realu Madryt przymierzano już do innych klubów i niektórzy całkiem na poważnie mieli opuścić Santiago Bernabeu - Sargio Canales (Sampdoria lub Arsenal), Lassana Diarra (Arsenal, Chelsea lub Portsmouth), Ezequiel Garay (Schalke) oraz Kaka (Inter). Żaden z tych transferów nie dojdzie jednak do skutku, poinformował Valdano.

Dyrektor sportowy Realu Madryt potwierdził także, że "Królewscy" nie mają zamiaru szukać zastępstwa dla kontuzjowanego napastnika Gonzalo Higuaina. - Nie wspominaliśmy o tym by sprowadzić kogoś w miejsce Higuaina. Nie jesteśmy pewni co do jego stanu, ale wkrótce wszystko ma się wyjaśnić - dodał.

- W zasadzie, nie będziemy robić żadnych ruchów, ale jeśli się pojawi ktoś godny uwagi, to weźmiemy to pod uwagę. Na ten moment nie jesteśmy jednak nikim zainteresowani - powiedział Valdano na konferencji prasowej.

Członek zarządu Realu Madryt pokusił się także o stwierdzenie, że piłkarzem, który zasługuje na Złotą Piłkę w tym sezonie jest pomocnik FC Barcelony Xavi.

"Marca" ocenia piłkarzy. Uznanie dla Dudka ?

Więcej o: