Dziewczyna Casillasa: Ronaldo jest "samolubem"

Partnerka Ikera Casillasa - Sara Carbonero zaatakowała napastnika Realu Madryt - Cristiano Ronaldo i nazywa go "samolubem". - On zawsze taki był, samolubny i grający zbyt indywidualnie. Takiego zatrudnił go Real Madryt - powiedziała znana dziennikarka sportowa w programie telewizyjnym.

- Jedynym problemem jest to, że został on kupiony za 96 milionów euro, więc gdy coś robi źle, to nie można mu tego wybaczyć - dodała Carbonero oceniając 25-letniego Portugalczyka, który jest także najdroższym piłkarzem świata.

Według nieoficjalnych doniesień - piłkarz, który początku obecnego sezonu nie zaliczy do najbardziej udanych - ma problemy osobiste. Carbonero jednak zdecydowanie temu zaprzeczyła: - Nic złego mu się nie przytrafiło, nie ma depresji, nie konsultował się też z psychologiem, jak niektórzy mówili - powiedziała.

Carbonero stała się popularna poza Hiszpanią podczas tegorocznego mundialu. Niektóre media sugerowały, że jej obecność za bramką Casillasa rozprasza reprezentacyjnego bramkarza, a prywatnie swojego życiowego partnera.

Kolega Casillasa z kadry został ojcem ?

Więcej o: