Forlan: Mamy potencjał żeby wygrać z Interem

Diego Forlan, najlepszy piłkarz mistrzostw świata w RPA, przyznał, że Atletico Madryt jest w stanie pokonać Inter Mediolan w meczu o Superpuchar Europy. Mecz zostanie rozegrany 27 sierpnia w Monaco.

W meczu o Superpuchar mierzą się zdobywcy dwóch najważniejszych klubowych trofeów Europy - Pucharu Ligi Europy i Ligi Mistrzów. W tegorocznym finale w Monaco wystąpią Inter Mediolan i Atletico Madryt.

Największa gwiazda Athletico Diego Forlan uważa, że Inter Mediolan potrafi grać bardzo twardy futbol, ale jego drużyna nie pozostaje w tym pojedynku bez szans i nie odstaje od pogromcy Barcelony i Bayernu Monachium.

- Mimo, że gramy ze wspaniały klubem, który ma wspaniałych graczy oraz wspaniały sezon za sobą, ciągle mamy szanse - powiedział Forlan. Mam nadzieję, że zagramy dobrze i wygramy.

Po mistrzostwach świata w RPA, po których Forlan został uhonorowany Złotym Butem dla najlepszego piłkarza mundialu, Inter interesował się piłkarzem Athletico. Ten jednak nie spieszy się do opuszczania Madrytu i deklaruje przywiązanie do klubu.

Ferguson: Nie widziałem jak gra Bebe  ?

Więcej o: