Liga hiszpańska. Kaka będzie pauzował trzy miesiące

Real Madryt oficjalnie potwierdził, że brazylijski pomocnik, po operacji kolana, będzie pauzował trzy miesiące. Kaka nabawił się kontuzji na obozie treningowym Królewskich w Los Angeles. Zastąpi go Sergio Canales. - Rywalizacja, to coś pozytywnego i bardzo ją lubię, ale nie czuję, żeby moja pozycja w zespole była zagrożona - powiedział Brazylijczyk

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

- Mam nadzieję, że sezon w wykonaniu Canalesa będzie świetny, bardzo go lubię, jest rewelacyjnym piłkarzem - o swoim zastępcy wypowiedział się Kaka.

Jose Mourinho, nowy trener Realu, według Brazylijczyka jest fascynujący: - Mam nadzieję, ze nauczę się od niego wielu nowych rzeczy.

Według Kaki głównymi pretendentami do zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach Primera Division są tradycyjnie: FC Barcelona i Real Madryt, ale wszystko jest możliwe: - Mam nadzieję na potrójną koronę - powiedział.

Do zespołu z Santiago Bernabeu dołączyło szerokie grono piłkarzy światowej klasy, m.in.: Ricardo Carvalho, Sami Khedira. - To ogromne wzmocnienie dla naszej drużyny - skomentował tegoroczne transfery pomocnik reprezentacji Brazylii. Werder odrzucił ofertę Realu Madryt w sprawie Mesuta Ozila

Więcej o: