Ibrahimovic chce do AC Milan?

Jak twierdzi kataloński ?Sport? Zlatan Ibrahimovic złożył ofertę AC Milan i chce przejść do drużyny Serie A.

Wydawało się już, że temat odejścia Ibrahimovicia z Barcelony jest już nieaktualny. Od zakończenia poprzedniego sezonu mówiło się o tym, że Szwed będzie latem zawodnikiem innego klubu. Wśród potencjalnych nowych pracodawców wymieniało się Manchester United, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn czy Real Madryt, a poważną ofertę miał złożyć Manchester City. W środę "Sport" podał, że Ibrahimovic wraz ze swoim agentem negocjują z AC Milan.

Szwed nie ukrywa, że chciałby z Barcelony odejść. W nowym sezonie prawdopodobnie wylądowałby na ławce rezerwowych, bo miejsce w pierwszej jedenastce jest już zarezerwowane dla ściągniętego z Valencii Davida Villi.

Jak donosi "Sport" Berlusconi miał kilka dni temu powiedzieć, że chętnie widziałby Szweda w swoim drużynie. Jednak jak podkreśla gazeta sprawa może rozbić się o pieniądze. Problemem nie jest tylko kwota odstępnego, ale także zarobki piłkarza, które sięgają 10 mln euro za sezon.

Na razie na treningach nic nie wskazuje na to, by Ibrahimovic chciał odejść. Według katalońskich mediów Szwed haruje jak wół i sprawia wrażenie jakby za wszelką cenę chciał wywalczyć miejsce w składzie drużyny trenera Guardioli.

Diego Godin w Atletico Madryt ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.