Primera Division. Zlatan Ibrahimovic: Zostaję w Barcelonie

Szwedzki napastnik potwierdził w czwartek, że pozostanie w Barcelonie na kolejny sezon. - Zostaję w najlepszym klubie na świecie - powiedział Ibrahimovic.

Na konferencji prasowej przed meczem z norweską Valerengą, który Barcelona rozegra w czwartek wieczorem, piłkarz jasno określił swoje plany.

- Jestem graczy Barcy i nim zostanę - powiedział.

- Guardiola powiedział mi, że jestem ważnym graczem klubu i od teraz będę ciężko pracował, żeby potwierdzić jego wiarę we mnie - dodał Szwed.

Wcześniej Zlatan bym wielokrotnie łączony z klubami z całej Europy (między innymi z Manchesterem City). Mówiło się, że w Barcelonie Ibrahimovic nie radzi sobie tak, jak oczekiwano, że on sam przy katalońskich gwiazdach nie może wybić się na lidera klubu, a bez tego nie potrafi wznieść się na wyżyny umiejętności.

Dodatkowo Barcelona sprowadziła Davida Villę, znakomitego napastnika, który ma posadzić Szweda na ławce rezerwowych. Stąd też pogłoski o zainteresowaniu piłkarzem najznakomitszych klubów.

Ibrahimovic nie przejmuje się jednak tymi informacjami.

- Tego typu plotki na mnie nie wpływają, ponieważ nie mam żądnych wątpliwości, że chcę zostać w Barcelonie - zakończył Szwed.

Real chce Maicona ?

Więcej o: