Primera Division. Ibrahimović prosił agenta o pomoc w transferze do Milanu

Według hiszpańskiej gazety ?El Mundo Deportivo? napastnik FC Barcelony - Zlatan Ibrahimović, zwrócił się do swojego agenta, by ten znalazł jakiś sposób na przejście Szweda do Milanu.

Ibrahimović podjął kolejny krok w sprawie opuszczenia Barcelony - podają hiszpańskie media. Tym razem bezpośrednio zwrócił się do swojego agenta, by ten znalazł sposób na jego przejście do Milanu. Powodem intensywnych działań Szweda sa posunięcia transferowe Barcy - sprowadziła ona już Villę, a teraz próbuje kupić także Torresa.

Od pewnego czasu Ibrahimović jest łączony z Milanem - miałby być częścią transakcji wiązanej, w ramach której na Camp Nou trafiłby Alexandre Pato.

Mino Raiola - agent Szweda, był kilka dni temu widziany w Mediolanie, rozmawiał z kierownictwem Milanu. Jednak tak klub, jaki i agent zaprzeczają, aby tematem ich dyskusji był transfer napastnika.

Głównym problemem ewentualnego transferu Ibrahimovica do Włoch są jego wygórowane oczekiwania finansowe. Życzy on sobie ponoć dziewięć mln euro za sezon gry, gdy Milan stać na zaoferowanie mu maksymalnie czterech.

Zaporowa cena za Torresa ?

Więcej o: