Primera Division. Nowy prezydent Barcelony pewny zatrudnienia Fabregasa

Sandro Rosell - nowy prezydent FC Barcelony, jest przekonany, że uda się w końcu złamać opór Arsenalu i sprowadzić na Camp Nou Cesca Fabregasa.

Hiszpański pomocnik znalazł się w centrum transferowej rozgrywki między Barceloną a Arsenalem od czasu deklaracji, że chciałby wrócić do drużyny, w której stawiał pierwsze piłkarskie kroki, czyli Barcy.

Wartą 29. milionów euro ofertę Arsenal Londyn już odrzucił, tłumacząc, że Fabregas nie jest na sprzedaż. Jednak nowy prezydent Barcelony nie poddaje się i zapewnia, że transfer w końcu dojdzie do skutku.

- Nie jesteśmy pod żadną presją w tej chwili. Mamy całe lato, aby doprowadzić sprawę Fabregasa do końca - mówi Sandro Rosell.

- Jestem przekonany, że Cesc będzie naszym graczem przed rozpoczęciem następnego sezonu. Wiem, co się dzieje w piłce nożnej i nie będę zaskoczony opowieściami o innych propozycjach dla niego - dodaje Rosell.

- Jestem spokojny, bo najważniejsze jest zdanie Cesca. A on, jeśli opuści Arsenal, może wybrać tylko nas - kończy nowy prezydent Barcelony.

Wielkie wzmocnienia Realu Madryt? 

Więcej o: