Primera Division. Guardiola do psychiatryka?

Agent Zlatana Ibrahimovicia, Mino Raiola, w ostrych słowach skrytykował trenera Barcy, Pepa Guardiolę za to, że w pierwszym sezonie Szweda na Camp Nou nie stawiał na niego wystarczająco często. - Jeśli kupujesz piłkarza za 65 milionów euro, a potem z niego nie korzystasz, to powinieneś iść do psychiatryka - grzmiał Raiola na antenie hiszpańskiego radia.

Były zawodnik Interu Mediolan przeniósł się do Katalonii latem 2009 roku, ale nie zaliczył fenomenalnego sezonu, którego wszyscy się po nim spodziewali. Zarząd Barcy postanowił ściągnąć kolejnego napastnika, Davida Villę z Valencii, co podburzyło pozycję Ibrahimovicia w drużynie.

Wielu komentatorów sądzi, że styl Ibrahimovicia nie pasuje do gry Barcelony, ale jego przedstawiciel ma odmienne zdanie. - Prawdziwym testem byłaby dla niego gra w angielskiej Premier League, jednak na razie wszystko zależy od Barcy - wyjaśnił Raiola.

Ibrahimovic jest obiektem zainteresowania Manchesteru City. The Citizens chcą też ściągnąć innego gracza Guardioli, Yayę Toure.

Więcej o: