Primera Division. Real przedstawił Mourinho jako trenera

Real Madryt oficjalnie przedstawił Jose Mourinho, jako trenera, który poprowadzi "Królewskich" w przyszłym sezonie. Odbyło się to na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, jaka odbyła się w stolicy Hiszpanii.

Mourinho podpisał z Realem czteroletni kontrakt. - To prawdziwy zaszczyt mieć jednego z najbardziej prestiżowych trenerów na świecie - powiedział dyrektor sportowy klubu Jorge Valdano. - Jesteśmy zachwyceni tym, że mamy go tutaj u siebie. To najlepsze, co mogło się przydarzyć teraz naszemu klubowi - dodał.

Ustalono, że Real zapłaci Interowi 8 mln euro za portugalskiego szkoleniowca. - Jesteśmy przekonani, że potrzebujemy świeżego impulsu i mamy pewność, że Jose Mourinho jest odpowiednią osobą do tego zadania na najbliższe kilka lat - powiedział Perez kilka dni temu.

Mourinho, który z Interem zdobył w tym sezonie mistrzostwo i Puchar Włoch oraz wygrał Ligę Mistrzów, przyznał, że jego pozostanie we włoskim klubie było niemożliwe. Portugalczyk nie ukrywał nigdy, że jego marzeniem jest poprowadzenie "Królewskich".

Mourinho już planuje skład Realu na przyszły sezon ?

Więcej o: