Primera Division. Real zwolni Pellegriniego w poniedziałek?

Real Madryt robi miejsca dla Mourinho. W poniedziałek do Madrytu przyleci menedżer Pellegriniego - aktualnego trenera Realu, by rozmawiać na temat polubownego rozwiązania umowy między klubem a szkoleniowcem.

Rafał Stec z Madrytu: Mourinho po finale zabiera się za Real! Jose Mourinho po sobotnim finale Ligi Mistrzów, wygranym przez jego Inter 2:0 z Bayernem Monachium, przyznał, że jest bliski przejścia do Realu Madryt. Na pytanie dziennikarza, czy będzie w przyszłym sezonie trenował Królewskich, odpowiedział krótko - Tak.

Wobec takiej deklaracji Real nie mógł pozostać bierny. Na poniedziałek do Madrytu wezwany został menedżer Pellegriniego. Ma on omówić z prezesem Realu, Florentino Perezem, warunki polubownego rozwiązania umowy. Szkoleniowiec ma bowiem jeszcze przez rok ważny kontrakt z Realem.

Latem 2009 roku Królewscy zapłacili za Pellegriniego Villarrealowi 4 mln euro. Chilijczyk nie spełnił jednak oczekiwań kibiców i zarządu. W obecnym sezonie nie ugrał nic w Lidze Mistrzów, przegrał też rywalizację z Barceloną o tytuł mistrza Hiszpanii.

Mourinho ma być gwarancją sukcesów, ma przywrócić chwałę Realowi tak, jak przywrócił ją Interowi Mediolan.

Mourinho mówi Realowi TAK! ?

Więcej o: