Liga hiszpańska. Ronaldo: To nie będzie pojedynek tylko z Messim

Cristiano Ronaldo bagatelizuje zapowiedzi meczowe i odcina się od wielkiego pojedynku z Leo Messim. Nie gramy sami, to dwie bardzo dobre drużyny. Messi gra wspaniale, ale występuje w kompletnym zespole - stwierdził Portugalczyk. Relacja na żywo z Grand Derbi o 22 w Sport.pl

Jeśli Real przegra straci szansę na mistrzostwo ?

Messi po ostatnim wyczynach w ćwierćfinale ligi mistrzów z Arsenalem jest na ustach całego świata. O sobotnim klasyku Primera Division wypowiedział się Cristiano Ronaldo.

Wypowiedź Cristiano Ronaldo

- W futbolu wszystko jest możliwe, ale mam nadzieję, że pierwszy przejmę piłkę. Każdy mówi o moim wielkim pojedynku z Messim. Ale on nie gra sam, ma za sobą bardzo dobry zespół, który również ma bardzo duży wpływ na wynik. W Manchesterze, kiedy byłem najlepszym piłkarzem świata również nie grałem sam. Tak samo jest w Barcelonie. Messi gra wspaniale, ale występuje w bardzo kompletnym zespole

Gram obecnie bardzo dobry sezon w Realu. To mój pierwszy rok w Hiszpanii, a już czuję się tu bardzo dobrze. Wiem, że będę grał jeszcze lepiej, żeby za rok znowu być najlepszy - dodał gwiazdor Królewskich.

Rok temu na Bernabeu Barcelona zmiażdżyła Real 6-2. Mimo to, Ronaldo nie uważa, że zespół Guardioli jest najlepszą drużyną na świecie.

Najlepszą drużyną jest ta, która wygrywa najwięcej tytułów. Dopiero na koniec sezonu będziemy wiedzieć kto jest lepszy. My również mamy wspaniały zespół. Z Barceloną musimy być skoncentrowani od pierwszej minuty. Myślę, że wygra ten, kto uchroni się małych błędów. Mam nadzieje, że nie popełnimy ich wielu.

Staram się pokonać każdy zespół, który staje naprzeciwko. Nieważne czy to Barcelona czy ktoś inny. Szanuje ich, ale nie odczuwam startu. Zawsze musisz myśleć, że jesteś faworytem. Mam do Realu zaufanie i jestem pewien, że dziś wygra Madryt - spuentował Ronaldo.

Na relację na żywo z Grand Derbi zapraszamy o 22 do Sport.pl

Dudek: Casillas jest jak skała czytaj tutaj ?

Więcej o: