Florentino Perez złożył ofertę! Oszałamiająca kwota za wielki talent

Real Madryt nie próżnuje przed startem nowego sezonu. Po sprowadzeniu Kyliana Mbappe "Królewscy" pracują nad kolejnym transferem do klubu. Florentino Perez chciałby sprowadzić do drużyny zawodnika, który otrzymał powołanie na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Zdaniem zagranicznych mediów Real złożył już konkretną ofertę za zawodnika. Padła kwota! Ponadto sam zawodnik również jest zainteresowany przejściem do mistrzów Hiszpanii.

Na początku czerwca zakończyła się saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe i Real Madryt oficjalnie ogłosił pozyskanie napastnika. 25-latek podpisał umowę jako wolny agent, po tym jak nie przedłużył umowy z PSG. Zdaniem mediów piłkarz ma zarabiać około 30 milionów euro netto rocznie.

Zobacz wideo Deschamps pod ostrzałem krytyki. "To frustruje. Nie tylko kibiców"

Leny Yoro trafi do Realu Madryt? Florentino Perez złożył ofertę!

Pozyskanie Mbappe to nie koniec ofensywy transferowej Realu Madryt. Jak donoszą zagraniczne media, kolejnym celem "Królewskich" jest pozyskani 19-letniego obrońcy Lille Leny'ego Yoro. Według hiszpańskich mediów Real złożył już konkretną ofertę za olimpijczyka opiewającą na 35 milionów euro.

Real nie jest jednak jedynym klubem zainteresowanym usługami Francuza. W swoich drużynach widzieliby go także m.in. szefowie Manchesteru United czy PSG. Jak donosi Fabrizio Romano, piłkarz jednak marzy o transferze do Madrytu i zapowiedział szefom klubu, aby to właśnie Real miał pierwszeństwo przy ewentualnym transferze.

"Negocjacje cały czas trwają" - czytamy na profilu dziennikarza. Co ciekawe, Real jest zainteresowany także innym obrońcą - Alphonoso Daviesem.

Leny Yoro to zawodnik urodzony w 2005 roku i wychowanek Lille. Wiadomo już, że nie przedłuży wygasającego za rok kontraktu z klubem, więc lato jest ostatnią szansą na zarobek na jego sprzedaży. W barwach francuskiej drużyny rozegrał łącznie 60 spotkań, w których zdobył trzy bramki. Za kilkanaście dni Yoro weźmie udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu, gdzie Francuzi będą jednym z faworytów do medalu.

Czy Real Madryt to najlepsza drużyna świata?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.