Neymar zaskoczył. Tak "upokorzył" Viniciusa. "Z całym szacunkiem..."

Neymar i Vinicius Junior to wielkie gwiazdy futbolu. Brazylijscy kibice z pewnością żałują, że starszy z nich ciągle leczy kontuzję i nie może pomóc drużynie narodowej w Copa America. Wraz z graczem Realu Madryt mogliby stworzyć równie ciekawy duet poza boiskiem. Obaj darzą się wielką sympatią, ale potrafią też sobie dopiec. Tym razem zrobił to Neymar, który w rozmowie z influencerem Matheusem Gonze złośliwie skomentował "defekt" Viniciusa.

Neymar od października zeszłego roku pauzuje z powodu ciężkiej kontuzji kolana doznanej w meczu z Urugwajem (0:2). Z tego powodu nie może pomóc drużynie narodowej na Copa America, a jego brak było widać już na początku turnieju - Brazylia bezbramkowo zremisowała z Kostaryką, mimo że na boisku byli m.in. Vinicius, Rodrygo i Raphinha.

Zobacz wideo Pudzian dotarł do Dortmundu, polscy kibice podzieleni. Sceny w Niemczech!

Szczere słowa Neymara o Viniciusie. "Nie ma innego kandydata"

Zawodnik Al-Hilal oglądał to spotkanie z trybun SoFi Stadium w Inglewood w towarzystwie znajomych i emocjonalnie reagował na nieudane zagrania brazylijskich zawodników. Był też wyraźnie zdziwiony, gdy w 69. minucie z boiska schodził Vinicius.

Nic dziwnego, że Neymar tak zareagował na zmianę Viniciusa, w końcu łączy ich bliska więź. - Mamy wspaniałe relacje, uwielbiam Viniego. To wspaniały przyjaciel - powiedział niedawno 32-latek, cytowany przez portal besoccer.com. - Miał świetny sezon, na pewno będę go wspierać w walce o Złotą Piłkę. Myślę, że nie ma innego kandydata - dodał.

Brutalnie szczere słowa Neymara. "Uderzył" w Viniciusa

Jak to często bywa między przyjaciółmi, nie szczędzą sobie oni docinek. Nie tak dawno Neymar porozmawiał z brazylijskim influencerem Matheusem Gonze. Ten zapytał go o... najbrzydszego piłkarza, z którym grał. 32-latek udzielił szczerej odpowiedzi.

- Grałem z wieloma piłkarzami, walka będzie dobra. Z całym szacunkiem, Vini Jr... Vini, kocham cię bracie, ale... Dobrą rzeczą jest to, że jest zabawny, więc to rekompensuje. Brzydki, ale zabawny pozostaje niezauważony - wyznał rozbawiony zawodnik Al-Hilal (cytat za portalem noticiasaominuto.com.br).

Mimo drobnej złośliwości Neymar na pewno trzyma kciuki za dobry występ Viniciusa na Copa America. Reprezentacja Brazylii kolejny mecz rozegra 29 czerwa, jej rywalem będzie Paragwaj.

Czy Neymar jeszcze kiedyś zagra w europejskim klubie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.