Lewandowska pokazała przed meczem, co robiła z Robertem. "Nie ostatni raz" [WIDEO]

Na boisku Robert Lewandowski odczuwa ostatnio pewnie więcej goryczy, niż słodyczy, ale nieco inaczej jest w jego rodzinnym domu w Barcelonie. Wskazuje na to rolka opublikowana przez Annę Lewandowską na Instagramie w dniu meczu FC Barcelony z Atletico Madryt. Widać na niej, jak Lewandowscy lubią umilać sobie czas w okresie świątecznym.

W minioną niedzielę Robert Lewandowski zaliczył cały mecz przeciwko Atletico Madryt, który FC Barcelona wygrała 1:0 po trafieniu Joao Felixa. Polski napastnik mógł w tym meczu spokojnie ustrzelić hat-tricka, ale ostatecznie wrócił do domu bez trafienia i zanotował ósmy mecz bez gola w rozgrywkach ligi hiszpańskiej. "To był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie i najgorszy Lewandowskiego" - ocenił Dawid Szymczak ze Sport.pl.

Zobacz wideo Jak Robert Lewandowski ma pomóc reprezentacji? Probierz: W Barcelonie gra zupełnie inaczej

W domu Lewandowskich nawet najmłodsi wzięli udział w tworzeniu pierników 

Chociaż na boisku Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach może czuć gorycz, niż słodycz po swoich występach, to inaczej jest w domu, o czym świadczy ostatni post jego żony - Anny - w mediach społecznościowych, który został opublikowany przed niedzielnym meczem FC Barcelony z Atletico Madryt.

"Gingerbread time. Tradycyjnie co roku - pieczenie pierników. Wczoraj pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni w tym miesiącu. Kto tak jak ja, uwielbia ten zapach w całym domu?" - zapytała Lewandowska, publikując rolkę, na której widać jak cała rodzina Lewandowskich - razem z córkami Klarą i Laurą - wspólnie tworzy pierniki świąteczne. 

 

Anna Lewandowska znalazła się na liście najbogatszych WAGs na świecie

Pod koniec listopada brytyjski tabloid "The Sun" pokusił się o przygotowanie zestawienia najbogatszych WAGS (ang. wives and girlfriends), powołując się na badania przeprowadzone przez Gambling Zone. Anna Lewandowska znalazła się w nim na trzecim miejscu, ustępując jedynie Victorii Beckham (żona Davida Beckhama) oraz Pilar Rubio (żona Sergio Ramosa). Influencerka z Polski posiada aktywa o wartości ok. 181 milionów złotych i zdeklasowała pod tym względem m.in. partnerkę Cristiano Ronaldo Georginę Rodriguez.

Więcej o:
Copyright © Agora SA