Były piłkarz Barcelony zszokował ws. Messiego. "Brzmi szalenie, ale to prawda"

Jean-Clair Todibo w przeszłości był piłkarzem FC Barcelony i dzielił szatnię z Leo Messim. Obecnie jest klubowym kolegą Marcina Bułki i występuje w OGC Nice. Francuz niedawno wrócił do czasów, gdy grał w Katalonii i opowiedział zaskakującą anegdotę związaną z argentyńskim napastnikiem. - Brzmi to szalenie, ale to prawda - powiedział w programie Ligue 1 Show.

Jean-Clair Todibo w latach 2019-2021 był piłkarzem FC Barcelony. W przyszłości miał być gwiazdą tego klubu, ale z powodu kontuzji wszystko potoczyło się inaczej. Francuz był wypożyczany do Schalke i Benfiki, a w 2021 roku przeniósł się na stałe do OGC Nice. Łącznie w ekipie z Katalonii rozegrał jedynie pięć meczów

Zobacz wideo Kto odpowiada za marazm w reprezentacji Polski? "Największe pretensje"

Todibo opowiedział anegdotę o Leo Messim

W czasach gry w FC Barcelonie Todibo miał okazję dzielić szatnię z Leo Messim. Argentyńczyk grał w tym klubie w latach 2002-2021. Obrońca niedawno opowiedział o tym, jak traktowany był Messi przez kolegów z drużyny. - W Barcelonie nie pozwolili nam tykać Messiego na treningu. Brzmi to szalenie, ale to prawda. Musieliśmy zachowywać ostrożność przy interwencjach. Ale to normalne, jest najlepszy i nie chcesz zrobić mu krzywdy - powiedział w programie Ligue 1 Show.

Leo Messi łącznie w FC Barcelonie rozegrał 778 meczów i strzelił 672 goli. Latem tego roku odszedł z PSG i przeniósł się do Interu Miami. W nowym klubie od razu stał się gwiazdą. Do tej pory pojawił się na boisku w 14 meczach i zdobył 11 bramek. Z drużyną triumfował także w turnieju Leagues Cup. 

Todibo po przenosinach do OGC Nice odzyskał formę i stał się jednym z najlepszych obrońców w Ligue 1. W bieżącym sezonie ma na koncie 12 występów, a jego drużyna wraz z Marcinem Bułką w składzie ma najlepszą defensywę w lidze. Straciła zaledwie pięć goli. - Nie dzieje się tak, tylko dlatego, że dobrze bronimy, ale myślę, że również dlatego, że atakujemy w sposób zapewniający nam dużą kontrolę - wyjaśnił. We wrześniu Todibo rozegrał nawet 90 minut w towarzyskim meczu reprezentacji Francji z Niemcami. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA