Oficjalnie. 10 lat i koniec. Zmiany w Barcelonie

Firma Prime Energy Drink będzie nowym, oficjalnym dostarczycielem napojów dla FC Barcelony. Umowa została podpisana na trzy lata.

FC Barcelona 30 czerwca tego roku zakończyła współpracę kończy współpracę z firmą Gatorade. Umowa z amerykańską firmą napojów i produktów spożywczych obowiązywała od 2013 roku. Błyskawicznie klub poinformował o podpisaniu trzyletniej umowy z marką napojów izotonicznych Prime, stworzoną w 2022 roku przez dwóch popularnych w Stanach Zjednoczonych youtuberów: Logana Paula (zapaśnik WWE i aktor) i KSI (bokser i raper). Produkty tej firmy będą widoczne podczas meczów i treningów pierwszej drużyny męskiej i żeńskiej, zespołów młodzieżowych, w szatni FC Barcelony i w hali Palau.

Zobacz wideo Sposób na patologię w polskiej piłce

Prime z FC Barceloną

Podpisanie umowy z Prime ma przyczynić się do poszerzenia bazy kibiców FC Barcelony za oceanem oraz wśród młodszych odbiorców. Prime jest już oficjalnym napojem Arsenalu i UFC. Sprzedaż tych napojów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Europie jest bardzo duża.

- Produkty PRIME są oparte na wodzie kokosowej i aminokwasach rozgałęzionych (BCAA) wspomagających regenerację mięśni, a także witaminach z grupy B, przeciwutleniaczach i elektrolitach. Marka jest zaangażowana w szeroką gamę orzeźwiających i smacznych smaków, w tym lemoniadę, truskawkę, arbuz, winogrono, niebieską malinę, pomarańczę, cytrynowo-limonkowy, meta moon, ice pop i tropikalny poncz - czytamy na oficjalnej stronie FC Barcelony.

- Jesteśmy bardzo dumni z tej umowy z PRIME, marką o wielkiej międzynarodowej projekcji, będącą wynikiem pasji i poświęcenia jej promotorów, Logana Paula i KSI. Stoimy w obliczu strategicznego sojuszu dla klubu, który pomaga nam w dążeniu do łączenia się z nową młodą publicznością z całego świata, zwolennikami innowacyjnego produktu, który promuje nawadnianie i pozwala im jeszcze bardziej cieszyć się sportem - powiedziała Julia Guiu, wiceprezes działu marketingu FC Barcelony.

- Nie moglibyśmy być bardziej dumni i podekscytowani faktem, że zostaliśmy nowym oficjalnym partnerem nawadniającym jednej z najbardziej charakterystycznych drużyn w świecie sportu, FC Barcelona. Niezależnie od tego, czy chodzi o nawodnienie w połowie meczu, czy o regenerację po treningu, cieszymy się, że rodzina FC Barcelona może pójść dalej dzięki PRIME. Dziękujemy niesamowitemu zespołowi FC Barcelona za całą naszą dotychczasową współpracę i nie możemy się doczekać, aby pomóc każdemu graczowi Barçy w dążeniu do doskonałości, jednocześnie inspirując następne pokolenie do gry i cieszenia się PRIME - dodali wspólnie w oświadczeniu Paul Logana i KSI.

FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w składzie nowy sezon rozpocznie 13 sierpnia. Zagra na wyjeździe z Getafe

Więcej o: