Przewrót w życiu Lewandowskich. Podjęli trudną decyzję. "Zdecydowaliśmy z mężem"

Robert i Anna Lewandowscy od roku mieszkają w Barcelonie. Przeprowadzka była dla nich z pewnością wielkim wyzwaniem, między innymi dlatego, że wychowują dwie małe córki. Teraz Anna Lewandowska poinformowała, że podjęła z mężem ważną decyzję w sprawie opieki nad nimi.

Przed niedawno zakończonym sezonem Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Transfer był dobrą decyzją Polaka, który już w pierwszym roku w nowym klubie sięgnął po mistrzostwo kraju. W rozgrywkach La Ligi strzelił 23 gole i dzięki temu został również królem strzelców. 

Zobacz wideo Traktowanie sędziów? Listkiewicz nie kryje oburzenia

Robert i Anna Lewandowscy podjęli decyzję ws. opieki nad dziećmi

Przeprowadzka do Barcelony była sporym wyzwaniem dla rodziny Lewandowskich. Po latach spędzonych w Monachium przenieśli się do zupełnie innego kraju i proces aklimatyzacji w nowym miejscu mógł być problematyczny. Rzeczywistość okazała się jednak inna i oboje świetnie odnajdują się w stolicy Katalonii. Zmiana miejsca zamieszkania była również zupełnie nowym doświadczeniem dla ich córek - Klary i Laury. Z tego powodu Anna i Robert starają się poświęcać im jak najwięcej czasu, a żona piłkarza regularnie publikuje na Instagramie wspólne zdjęcia. Ostatnio poinformowała, że razem z mężem podjęła decyzję o zmianie w sprawowaniu opieki nad córkami. 

"Nie wiem, czy też tak macie, mamuśki... Ale zdecydowaliśmy z moim mężem, że będziemy czasem spędzać czas osobno z dziewczynkami. On z jedną, ja z drugą. Uważam, że to totalnie dobrze na nie wpływa, doceniają czas z rodzicem, potrafią zatęsknić za sobą i są... Znacznie grzeczniejsze" - napisała na Instagramie. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lewandowski udał się do Japonii

Robert Lewandowski nie zakończył jeszcze sezonu. Napastnik udał się wraz z FC Barceloną do Japonii, gdzie drużyna rozegrała mecz towarzyski z Vissel Kobe. To było pożegnanie Andresa Iniesty z Krajem Kwitnącej Wiśni. Mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony 2:0. W spotkaniu wystąpił Robert Lewandowski, ale nie należał do wyróżniających się postaci tego meczu.

Więcej o: