Kolejny skandal w La Liga. Zabawił się w Suareza. Reakcja sędziego to żart [WIDEO]

Podczas środowego spotkania 36. kolejki La Liga pomiędzy Villarrealem i Cadiz doszło do niecodziennego incydentu. W drugiej połowie pomocnik gości Ivan Alejo postanowił... ugryźć rywala. Nie został jednak za to nawet ukarany.

Do końca rozgrywek LavLiga pozostały zaledwie dwie kolejki. Wiemy już, że mistrzem Hiszpanii została FC Barcelona, natomiast nadal nierozwiązane są kwestie pozostałych miejsc na ligowym podium. Podobnie wygląda sytuacja w dole tabeli, gdzie o utrzymanie walczy aż sześć zespołów. Bardzo duża stawka ostatnich spotkań udzieliła się piłkarzowi Cadiz, który podczas nie utrzymał emocji na wodzy w starciu z Villarrealem.

Piłkarz Cadiz ugryzł obrońcę rywala. Nie został nawet ukarany. Sędzia nie zauważył incydentu

Faworytem środowego starcia pomiędzy Villarrealem i Cadiz był bezwzględnie zespół gospodarzy. I udowodnił to na murawie. Już po pierwszej połowie prowadził 2:0 po dwóch golach Nicolasa Jacksona. Piłkarze walczącego o utrzymanie Cadiz byli sfrustrowani tym, co działo się na placu gry.

W 60. minucie pomocnik Ivan Alejo nie wytrzymał i podczas starcia o piłkę postanowił ugryźć w bark obrońcę Villarrealu Aissę Mandiego. 28-latek nie został jednak za to ukarany nawet żółtą kartką, ponieważ ani arbiter główny, ani zespół VAR po prostu nie zauważyli incydentu. Jest to o tyle dziwne, że blisko całej sytuacji był sędzia liniowy.

Hiszpan momentalnie został porównany do Luisa Suareza, który w meczu fazy grupowej mistrzostw świata w 2014 roku ugryzł Giorgio Chielliniego. Urugwajczyk został wtedy jednak ukarany czteromiesięcznym zawieszeniem, dlatego o dużym szczęściu może na razie mówić Alejo.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Po 37. kolejkach Villarreal ma na koncie 63 punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli La Liga. Odwrotnie wygląda sytuacja Cadiz, które do ostatniego spotkania desperacko będzie walczyło o utrzymanie. Aktualnie z dorobkiem 38 punktów okupuje 17. miejsce, natomiast tyle samo punktów ma również będące w strefie spadkowej Valladolid.