W Hiszpanii zawrzało. Gwiazdor Barcelony wypalił. "Kampania madryckich mediów"

Gavi i jego otoczenie uważają, że przeciwko zawodnikowi prowadzona jest kampania przez media z Madrytu. Mają one dyskredytować piłkarza za jego intensywną grę poprzez próbę ukazania go w złym świetle na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii.

Gavi jest jedną z największych pereł z La Masii - szkółki FC Barcelony - w ostatnich latach. 18-latek jest podstawowym graczem w klubie i tak samo zapowiada się w reprezentacji Hiszpanii u Luisa De La Fuente. Jednocześnie młody zawodnik jest bardzo charakterny. Na to w swoim tekście zwrócił uwagę portal Relevo. 

Zobacz wideo Specjalny występ dla Lewandowskich! Bawili się i śpiewali pod sceną

Hiszpanie opisali sytuację, która miała miejsce przed meczem z Norwegią, na którym Gavi kopnął jednego z kolegów, co wywołało napięcie w drużynie. Kapitan zespołu, Alvaro Morata, miał uspokajać go i prosić, żeby na treningach grał mniej intensywnie. 

FC Barcelona świętuje zdobycie bramki w meczu z Realem Madryt, 19 marca 2023 r. Oficjalnie. Barcelona opuszcza Camp Nou. Poinformowała już UEFA i RFEF

Gavi i jego otoczenie reagują na ostatnią krytykę

Dziennikarka Helena Condis z radia COPE poinformowała o odczuciach Gaviego i jego otoczenia. Uważają, że madryckie media prowadzą kampanię przeciwko nastoletniemu zawodnikowi FC Barcelony. Odczuwają również irytację plotkami dotyczącymi jego postawy, ponieważ są one nieprawdziwe. Zwracają uwagę, że jest próba zdyskredytowania zawodnika poprzez nazywanie go "rzeźnikiem".

Swoją wersję przedstawił również kataloński "Sport". Gazeta poinformowała, że media ze stolicy Hiszpanii rozdmuchały całą sytuację przed spotkaniem z fanami. Gavi miał poprosić Daniego Olmo o zastąpienie go, ponieważ był zmęczony, ale ostatecznie i tak zjawił się, żeby zobaczyć się z kibicami. To inna wersja od przedstawionej przez Relevo, z którego informacji wynikało, że piłkarz przyszedł na koniec spotkania, co wzburzyło innych zawodników.

Zdaniem "Sportu" Gavi jest w pełni zintegrowany z drużyną i na zgrupowaniu nie było żadnych napięć związanych z nim i innymi reprezentantami w Hiszpanii.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Shakira, Montserrat Bernabeu Karygodne zachowanie Shakiry i jej teściowej. Na wszystko patrzyły dzieci

Teraz Gavi wrócił już do Barcelony, z którą pozostaje mu przypieczętowanie mistrzostwa Hiszpanii oraz gra w Pucharze Króla. W tym sezonie pomocnik rozegrał 37 spotkań, w których strzelił dwie bramki i zanotował pięć asyst.

Więcej o: