Co odbiło Gaviemu? Związek zaniepokojony zachowaniem gwiazdora na zgrupowaniu

Spóźnienie na spotkanie z kibicami, czy kopnięcie kolegi na treningu - to mają być "grzechy" Gaviego z ostatniego zgrupowania reprezentacji Hiszpanii. Portal Relevo poinformował, że tamtejszy związek jest zaniepokojony postawą młodego zawodnika.

Gavi jest jedną z największych pereł z La Masii - szkółki FC Barcelony - w ostatnich latach. 18-latek jest podstawowym graczem w klubie i tak samo zapowiada się w reprezentacji Hiszpanii u Luisa De La Fuente. Jednocześnie młody zawodnik jest bardzo charakterny, co czasem przekłada się na niezbyt eleganckie gesty, jak to było w meczu z Almerią.

Zobacz wideo "Polski Thomas Mueller". Lewandowski wreszcie będzie miał partnera

Spain Soccer La Liga La Liga podjęła decyzję ws. Gaviego. Barcelona odetchnęła, ale jest haczyk

Hiszpanie chcą pracować nad zachowaniem Gaviego. Piłkarz FC Barcelony podpadł na zgrupowaniu

Hiszpański portal Relevo poinformował, że w hiszpańskim związku oraz samej reprezentacji jest duże zaniepokojenie spowodowane niektórymi zachowaniami Gaviego. Jako przykład wskazano sytuację z podpisywaniem autografów przed meczem Hiszpanii z Norwegią w Maladze. Piłkarz Barcelony był jednym z zawodników, którzy zostali wybrani do spotkania z fanami. Ten miał wskazywać, że odczuwa dyskomfort z powodu bólu głowy, ale ostatecznie pojawił się na miejscu zaraz po tym, jak opuścili je Dani Olmo, Rodrigo i Jose Luis Gaya. Cała trójka miała być rozczarowana zachowaniem 18-latka, który pozostał sam, składając autografy pozostałym kibicom.

Hiszpanie opisują także sytuację, która miała miejsce przed meczem z Norwegią, na którym kopnął jednego z kolegów, co wywołało napięcie w drużynie. Kapitan zespołu, Alvaro Morata, miał uspokajać go i prosić, żeby na treningach grał mniej intensywnie. 

Ostatecznie w reprezentacji chcą zintegrować zawodnika, który najlepiej czuje się w otoczeniu kolegów z Barcelony. W hiszpańskim związku uważają, że wybryki to kwestia młodego wieku zawodnika, ale próbują też jak najszybciej naprostować sytuację. Wszystko dlatego, że De La Fuente bardzo zależy na dobrej atmosferze w kadrze narodowej.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Real Madryt planuje transferowy hit. Wielkie pieniądze za gwiazdę Chelsea Real Madryt planuje transferowy hit. Wielkie pieniądze za gwiazdę Chelsea

Teraz Gavi wrócił już do Barcelony, z którą pozostaje mu przypieczętowanie mistrzostwa Hiszpanii oraz gra w Pucharze Króla. W tym sezonie pomocnik rozegrał 37 spotkań, w których strzelił dwie bramki i zanotował pięć asyst.

Więcej o: