Oto co piłkarze Barcelony myślą o Lewandowskim. Wszystko na oczach kamery [WIDEO]

Franck Kessie i Jules Kounde wzięli udział w zabawie, w trakcie której pokazali, co myślą o Robercie Lewandowskim. Piłkarze opisali Polaka jedną emotikoną, która nie pozostawiła wątpliwości. W trakcie gry doszło także do małej wpadki.

FC Barcelona jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i poza informacjami związanymi z drużyną, na stronach klubowych często pojawiają się materiały, które przedstawiają piłkarzy z innej strony. Ich głównym bohaterem bywa również Robert Lewandowski. Tak było między innymi pod koniec lutego, gdy serwis streamingowy Spotify w ramach współpracy z FC Barceloną udostępnił utwory, których najbardziej lubi słuchać Polak.

Zobacz wideo Niewygodne pytania o Lewandowskiego. Hiszpanie pamiętają

Piłkarze FC Barcelony wzięli udział w zabawie. Zadanie dotyczyło Roberta Lewandowskiego

Ostatnio FC Barcelona opublikowała w mediach społecznościowych kolejną zabawę z udziałem piłkarzy. Tym razem pojawili się Franck Kessie i Jules Kounde, którzy mieli opisać kolegów z drużyny za pomocą emotikony i przyczepić ją do odpowiedniego numeru koszulki. Gdy przyszła kolej na Lewandowskiego obaj po chwili zastanowienia sięgnęli po grafikę z napisem TOP i strzałką w górę, co oznaczało, jak bardzo cenią umiejętności Polaka. 

Zawodnikom przydarzyła się przy tym drobna wpadka. Kessie miał problemy z przymocowaniem emotikony do numeru dziewięć i musiał liczyć na pomoc Kounde. Francuz bez kłopotów przyczepił plakietkę do tablicy. Wybór zawodników nie powinien dziwić, ponieważ Lewandowski jest w bieżącym sezonie w świetnej dyspozycji. Do tej pory rozegrał 31 meczów, w których strzelił 25 goli. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Obecnie Polak leczy kontuzję, której nabawił się podczas ligowego meczu z Almerią (0:1). Pierwotnie napastnik miał pauzować przez dwa tygodnie i wrócić do gry tuż przed marcowym zgrupowaniem reprezentacji Polski. Rehabilitacja piłkarza przechodzi bardzo sprawnie i zdaniem mediów może wyzdrowieć już na mecz przeciwko Athletikowi Bilbao w nadchodzący weekend. - Robert jest prawie gotowy do powrotu do gry - powiedział Xavi na konferencji prasowej przed meczem z Valencią (1:0).

FC Barcelona po 24 kolejkach jest liderem tabeli z 62 punktami na koncie. Nad drugim Realem Madryt ma dziewięć punktów przewagi. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA