Ojciec Messiego nie doszedł do porozumienia z PSG. Natychmiast poleciał do Barcelony

Ojciec Leo Messiego, Jorge, w środę wieczorem wylądował na lotnisku w Barcelonie. Przybył on do stolicy Katalonii tuż po spotkaniu z władzami PSG w sprawie nowej umowy dla Messiego. Według francuskich mediów wciąż nie doszło do porozumienia Argentyńczyka z paryżanami.

Umowa Leo Messiego z PSG wygasa wraz z końcem czerwca. Wciąż nieznana jest jego przyszłość, bo nie przedłużył jeszcze kontraktu. Media coraz częściej spekulują na temat potencjalnej zmiany klubu przez Argentyńczyka. W środę doszło do kolejnych rozmów Messiego z PSG, w których uczestniczył także ojciec piłkarza.

Zobacz wideo Łukasz Kuczyński zdobył historyczny brązowy medal podczas PŚ w short tracku! "Czułem, że mogę wygrać"

Jorge Messi przyleciał do Barcelony. Media już spekulują o potencjalnym powrocie Messiego do Katalonii

Jak donosi "L'Equipe", w środę nie doszło do zwrotu akcji i obie strony nie dogadały się ze sobą. Wobec tego odejście Messiego z Parc des Princes wydaje się coraz bardziej realne. W grę mają wchodzić dwie opcje - przejście do Interu Miami, bądź powrót do FC Barcelony. W przyszłym tygodniu mają odbyć się też jeszcze jedne negocjacje z PSG.

"Leo Messi rozważa dwie opcje na swoją przyszłość: Inter Miami lub powrót do Barcelony, gdzie wszystko się zaczęło. Jednak w tej chwili Inter Miami prowadzi w wyścigu o jego podpisanie" - czytamy w dzienniku.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

W środę późnym wieczorem atmosferę podgrzał nieco dziennikarz Gerard Romero, który poinformował, że na lotnisku El Prat w Barcelonie wylądował ojciec piłkarza - Jorge Messi. Nie wiadomo jednak, czy wizyta 65-latka ma jakikolwiek związek ze zmianą klubu przez argentyńskiego mistrza świata.

Jorge Messi został zapytany na lotnisku przez kilku dziennikarzy o przyszłość syna, jednak nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

Leo Messi występuje w PSG od 2021 roku. Kiedy opuszczał FC Barcelonę, w której się wychował, towarzyszyły mu łzy. Przyznał, że nie chciał opuszczać klubu, który kocha, jednak nie było możliwe zostanie ze względu na zasady panujące w La Liga.

Więcej o: