Lewandowski wziął udział w quizie. Jakiego filmu nie zgadł? Nie wytypujecie [WIDEO]

FC Barcelona opublikowała film w mediach społecznościowych, w którym Robert Lewandowski odgadywał tytuły filmów poprzez zestaw emotikonów. Polski napastnik nie miał problemu z "Królem Lwem" czy "Spidermanem", ale nie zgadł tytułu kultowego filmu. - No ludzie kochani - czytamy na Twitterze.

FC Barcelona rozpoczęła drugą część sezonu ligi hiszpańskiej od remisu 1:1 w derbowym starciu z Espanyolem. W meczu zagrał Robert Lewandowski, choć pierwotnie miał być wtedy zawieszony. Sankcja dla polskiego napastnika została zawieszona przez Trybunał Administracyjny ds. Sportu jako "środek zabezpieczający" do ponownego rozpatrzenia sprawy. W związku z tym ciężko oszacować, kiedy Lewandowski "odbębni" trzy mecze zawieszenia za czerwoną kartkę i czy ewentualnie kara może być zmniejszona.

Zobacz wideo Polscy sędziowie finału mundialu przywitani na lotnisku

Robert Lewandowski zgaduje tytuły filmów w quizie. Nie zgadniecie, czego nie odgadł

Robert Lewandowski wziął udział w quizie filmowym zorganizowanym przez FC Barcelonę. Zadaniem polskiego napastnika było odgadnięcie tytułów filmów, posługując się wyłącznie emotikonami. Lewandowski nie miał problemu z odgadnięciem "Króla Lwa", "Spidermana", "Jurassic World", "Wilka z Wall Street", "Kung Fu Pandy" i "Gdzie jest Nemo". Czego nie odgadł Polak? "Pogromców duchów". Jak zareagowali kibice na Twitterze? "No ludzie kochani, Ghostbusters nie zgadł" - czytamy.

Pod koniec nagrania Robert Lewandowski zareklamował dokument "FC Barcelona, nowa era", który jest dostępny do obejrzenia na platformie Amazon Prime Video od grudnia zeszłego roku. W nim pokazano dwa ostatnie lata funkcjonowania klubu, gdzie Barcelona przechodziła przebudowę od porażki 2:8 z Bayernem w Lidze Mistrzów. W dokumencie historia kończy się na przygotowaniach do obecnego sezonu i na transferach, m.in. Roberta Lewandowskiego.

FC Barcelona zagra kolejny mecz w środę 4 stycznia. Wtedy zespół prowadzony przez Xaviego Hernandeza zmierzy się z CF Intercity w 1/16 finału Pucharu Króla. Cztery dni później Barcelona zagra w hicie La Liga z Atletico Madryt. Na razie nie wiadomo, czy Robert Lewandowski będzie mógł wystąpić w tym meczu. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA