Lewandowski strzeli i Barca w końcu wygra? Gdzie oglądać mecz z Villarrealem? [TRANSMISJA TV, STREAM]

FC Barcelona w meczu 10. kolejki La Ligi zmierzy się z Villarrealem. Spotkanie na Camp Nou rozpocznie się w czwartek 20 października o godzinie 21:00. Gdzie i kiedy oglądać ten mecz? Transmisja TV, stream online.

Katalończycy podejdą do tego starcia po pierwszej porażce w sezonie. W niedzielnym El Clasico zawodnicy Xaviego przegrali 1:3 z Realem Madryt, przez co spadli na drugie miejsce w ligowej tabeli. Robert Lewandowski nie zdołał zapisać na swoim koncie kolejnej bramki. Polak asystował jedynak przy honorowym golu Barcelony, którego w 83. minucie strzelił Ferran Torres.

FC Barcelona chce się odbić po porażce w El Clasico. Lewandowski liczy na przełamanie

Piłkarze Realu już od początku spotkania na Santiago Bernabeu narzucili swoje warunki. W 12. minucie wynik meczu otworzył zdobywca Złotej Piłki, Karim Benzema. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:0, a drugie trafienie w 35. minucie zapisał na koncie drużyny Federico Valverde. Po przerwie przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła zbudować skutecznej akcji. Choć po bramce Torresa wydawało się, że Barcelona powalczy chociaż o remis, tak się nie stało. W doliczonym czasie gry zwycięstwo Realu przypieczętował Rodrygo, dając drużynie 77. ligowe zwycięstwo nad Katalończykami.

W 10. kolejce zawodnicy Xaviego zmierzą się z Villarrealem. Rywale w poprzednim spotkaniu przerwali serię czterech meczów bez zwycięstwa i pokonali 2:0 Osasunę. Wcześniej były porażka 0:1 z Realem Sociedad, bezbramkowy remis z Cadiz i 1:1 z Sevillą oraz porażka 0:1 z Betisem. Villarreal obecnie plasuje się na 7. miejscu w tabeli La Ligi z dorobkiem 15 punktów. Barcelona jest druga (22 pkt), a w czwartek powalczy o zmniejszenie starty do uciekającego Realu (28 pkt).

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

FC Barcelona - Villarreal w La Liga. Gdzie oglądać kolejne spotkanie Katalończyków?

Spotkanie FC Barcelony z Villarrealem w 10. kolejce La Ligi rozpocznie się w czwartek 20 października o godzinie 21:00. Mecz ten będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisja będzie również dostępna w internecie na Polsat Box Go. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.